CZ SK

Co je ušní tvarovka?

Üšní tvarovka pro sluchadlaUšní tvarovka je důležitá součást závěsného sluchadla, která vede zvuk do ucha. Je zhotovena na míru podle otisku, který představuje repliku tvaru ucha. Použitý materiál je hypoalergenní. Ušní tvarovku udržujte hygienicky čistou a dbejte na její správné umístění v uchu.

Ušní tvarovka je připojena ke sluchadlu zvukovodovou hadičkou. Je důležité, aby hadička byla správně dlouhá a čistá, nezlomená a měkká. Ovlivňuje komfort nošení sluchadla i jeho dobré usazení na uchu. Při deformaci hadičky (zlomení) nebo jejím ztuhnutí (zkřehnutí) dojde k blokaci přenosu zvuku. Proto je důležité hadičku pravidelně měnit.

Speciální čisticí prostředky pro sluchadla najdete na www.audiodum.cz.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.