CZ SK

Jak dlouho vydrží akumulátor při každodenním používání?

Kapacita akumulátoru Vám umožní používat sluchadlo 24 hodin v kuse na 1 nabití, v čemž jsou zahrnuty 2 hodiny bezdrátového přenosu.

Je konstruován tak, aby vydržel zhruba 4-5 let používání na jedno nabití v provozu 8-10 hodin denně = doba odpovídá průměrné době nošení sluchadla za den.

Akumulátoru nesvědčí hluboké vybíjení, např. sluchadlo nosit 3 dny po 8 hodinách a pouze jednou nabíjet. Je doporučeno dobíjet sluchadlo každý den v průběhu noci.

Výdrž sluchadla závisí na nastavení sluchadla podle sluchové ztráty, v jakém prostředí se uživatel sluchadel pohybuje a dalších faktorech, jako je využívání konektivity Bluetooth pro streamování a dalšího příslušenství.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.