CZ SK

Existuje možnost výběru designu a barvy sluchadla?

Ano, v dnešní době i sluchadlo podléhá diktátu životního stylu svých uživatelů. Je chápáno jako módní doplněk stejně tak jako brýle, šperky, hodinky nebo doplňky k telefonování hands-free. Proto je možné vybrat si ze široké palety barev tak, aby ladilo s barvou pleti nebo vlasů, případně s životním stylem uživatele sluchadel. Dětská sluchadla Phonak umožňují unikátní nepřebernou plejádu kombinací barvy sluchadla a háku podle výběru dítěte Mix & Match. Pro individuální design mohou děti použít speciální nálepky na sluchadla.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.