CZ SK

Jak bych měl baterie do sluchadel skladovat?

Pro skladování baterií do sluchadel je optimální pokojová teplota. Tedy mezi 15 °C - 25 °C. Baterie není vhodné vystavovat přímému slunci, příliš vlhkému prostředí, anebo chladu - nikdy neukládejte baterie do ledničky!

Rovněž není vhodné mít baterie v kontaktu s kovovými předměty, jako jsou klíče, mince apod. Proto nenoste baterie do sluchadel volně v kabelce nebo peněžence a mějte je uschované vždy v obalu.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.