CZ SK

Proč mají baterie typu Zinc-Air na sobě nálepku?

Baterie do sluchadel typu Zinc-Air (zinko-vzduchové) využívají jako zdroj energie vzduch. Nálepka na baterii slouží jako těsnění pro mikro otvory, aby do jejího odstranění vzduch otvory nepronikal. Jakmile se nálepka z baterie odstraní, proběhne chemická reakce, vzduch na baterii začne reagovat a přibližně po 2 minutách je baterie plně nabitá a připravená k použití. Po odstranění nálepky baterii hned využijte. Zpětné umístění nálepky na baterii již nezaručí prodloužení její životnosti.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.