CZ SK

Sluchadla Phonak pro spokojený a radostný život

 

SLUCH URČUJE KVALITU VAŠEHO ŽIVOTA

 

 

Lépe slyšet znamená jasně rozumět řeči v hluku.

 

  • Máte potíže s porozuměním hovoru v hlučném prostředí, například v restauraci nebo u rodinného stolu?
  • Zesilujete si televizi více než ostatní členové Vaší rodiny?
  • Ptáte se někdy sami sebe, zda Váš sluch funguje tak dobře, jak by měl?
  • Je možné, že slyšíte na jedno ucho lépe než na druhé?
  • Připadá Vám někdy, jakoby lidé kolem mluvili nesrozumitelně?
  • Používate sluchadlo, které je starší více než tři roky?
  • Rozumí Vaše dítě dobře ve škole?

 

Neustále se měnící poslechová prostředí představují pro každodenní život nedoslýchavého člověka velké nároky na soustředěnost a schopnost rozumět jednotlivým zvukům, zejména řeči. Při výběru vhodného sluchadla, které kompenzuje nedoslýchavost, je důležité si ujasnit, jaké nároky by mělo splňovat.

 

K inovaci poslechových technologií dochází v průměru každé dva roky. Sluchadla s novou technologií zlepšují kvalitu běžného života a komunikačních schopností jejich uživatele. Pravidelná návštěva odborného lékaře po několika letech za účelem přeměření sluchu je základem správné péče o sluch. Podle aktuálního výsledku lze sluchadla přenastavovat, pokud mají požadovanou kapacitu, nebo vyměnit za technologicky vyspělejší, které budou splňovat Vaše nároky na kvalitu poslechu.
 

 

  

SNADNÁ KOMUNIKACE: KDYKOLIV A KDEKOLIV

 

Phonak TVLink - Ideální pro sledování televize

 

Novinka, která umožňuje unikátní stereo poslech televize v digitální kvalitě. iCom je komunikační rozhraní, které se díky zabudované funkci Bluetooth snadno připojí k mobilnímu telefonu, mp3, GPS, zařízením FM komunikace, počítači a nyní s nástavcem Phonak TVLink k televizi. Sledování televize ještě nikdy nebylo tak dokonalé!

 

Nový iCom/TVLink od společnosti Phonak Vám umožní užívat si více svobody při sledování televize. Zvuk je přenášen bezdrátově a ve stereo kvalitě přímo do sluchadel. Nyní si můžete i během sledování televize odskočit z místnosti třeba pro občerstvení, aniž byste přišli o část Vašeho oblíbeného pořadu :-)  Více ...

 

 

Dynamic SoundField - Unikátní ozvučení školních tříd!

 

Dynamic SoundField představuje novou éru v ozvučení školních tříd! Spolehlivě zajistí, aby byl hlas vyučujícího kontinuálně na slyšitelné úrovni porozumění řeči všemi přítomnými žáky bez ohledu na neustále se měnící všudypřítomný hluk ve třídě. Výsledkem je poté zlepšení poslechu a studijních dovedností žáků, vyučující nemusí opakovat informace o učební látce nebo zadání úkolů několikanásobně, ozvučení třídy přispívá k její lepší organizaci a v neposlední řadě šetří hlasové dispozice vyučujícího.

 

Dynamic SoundField je ideální k ozvučení interiérových výukových/přednáškových prostor do velikosti 100 m2. Více ...

 

Využijte dotačního programu Ministerstva školství ČR pro modernizaci technického vybavení jakékoliv školy - přínosné pro standartní i specializované školy.

 

   

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info