CZ SK

Phonak Virto V

Výkonem ohromující, vizuálně zcela diskrétní

Sluchadla Phonak Virto V v sobě kombinují špičkovou technologii 3D tisku a zbrusu nový design hardwaru, aby vám poskytla výjimečný výkon a komfort poslechu. Ani si neuvědomíte, že nosíte sluchadla, natož někdo jiný.

Zakázková sluchadla Phonak Virto V jsou šitá na míru vašim poslechovým potřebám, neboť se automaticky přizpůsobují konkrétní poslechové situaci a umožní tak lépe porozumět řeči. Jsou designována tak, aby dokonale zapadla do zvukovodu pro dosažení dokonalého komfortu nošení. Neexistuje žádné jiné sluchadlo miniaturní velikosti, které by bylo schopno takového ohromujícího výkonu jako Phonak Virto V.

Klíčové vybavení sluchadla Phonak Virto V

Vytvořeno na míruSluchadla Phonak Virto V
Individuálně vyrobena tak, aby perfektně zapadla do vašeho zvukovodu a současně poskytla maximální komfort a naplnění vašich každodenních poslechových potřeb.

Automatická personalizovaná adaptace
Sluchadla Phonak Virto V automaticky vyhodnocují a vybírají nejlepší možné nastavení pro maximální výkon poslechu v každé poslechové situaci.

Nejlépe střežené tajemství
Zcela diskrétní a kompaktnější, než kterékoliv jiné sluchadlo ve své kategorii, ani si neuvědomíte, že jej nosíte, natož někdo jný.

Více potěšení z hudby
Podle testování odbornými posluchači byla sluchadla na platformě Venture vyhodnocena jako nejlepší volba pro poslech hudby.

Komunikujte sebevědomě. Žijte bez omezení. Žijte naplno.

Phonak TVLink - Proměňte svá sluchadla v bezdrátová sluchátka

Phonak TVLink - Proměňte svá sluchadla v bezdrátová sluchátka

Sledování televize ještě nebylo nikdy tak dokonalé! Představujeme nové bezdrátové zařízení Phonak TVLink - ideální způsob pro sledování televize. Se zařízením Phonak TVLink je velmi snadné připojit sluchadla k televizoru prostřednictvím technologie Bluetooth. Unikátní StereoSound zaručuje dokonalý zážitek z poslechu.

Klíčové vlastnosti:

 • Plug and Play - jednoduchá instalace v jednom kroku za 60 sekund
 • Dosah přenosu až 30 m umožňuje volný pohyb bez přímé viditelnosti televize
 • Snadné ovládání hlasitosti prostřednictvím základny modulu Phonak TVLink
 • StereoSound vytváří bezdrátovým vedením tečku za poslechem v kvalitě "mono"
 • Přenos TV do sluchadel v mžiku oka: nezaznamenatelné zpoždění při přenosu signálu zajišťuje příjemný poslech i pro sluchadla s otevřenou koncovkou
 • Základna modulu Phonak TVLink slouží jako nabíjecí zařízení pro komunikační rozhraní ComPilot II nebo ComPilot Air

pozn. Phonak TVLink pouze pro sluchadla značky Phonak s bezdrátovou komunikací, do kterých jsou přenášena data pomocí zařízení Phonak ComPilot Air, Phonak ComPilot II a Phonak ComPilot.

Phonak ComPilot Air - Bezdrátový audio přenos

Phonak ComPilot Air - Bezdrátový audio přenos

Malé stylové zařízení Phonak ComPilot Air nabízí vynikající kvalitu stereo zvuku při připojování Phonak sluchadel přes Bluetooth k celé řadě zdrojů zvuku: mobilní telefony, MP3 přehrávače, tablety, notebooky a počítače. V kombinaci se zařízením Phonak TVLink proměníte svá sluchadla v bezdrátová sluchátka, nebo se zařízením Phonak RemoteMic zlepšíte porozumění řeči na větší vzdálenost.

Klíčové vlastnosti:

 • Špičková kvalita streamování - Vynikající stereofonní zvuk streamování z různých zvukových zdrojů, přímo do vašich sluchadel.
 • Malý a stylový - Připíná se k oděvu pomocí malého klipu.
 • Základní ovládání - Upravte nastavení hlasitosti a programu vašich sluchadel.
 • Pokročilé ovládání - V kombinaci se zařízením Phonak RemoteControl umožňuje pokročilé ovládání sluchadel.
 • Snadná interakce - Mluvené zprávy pro snadnou interakci.

pozn. Phonak ComPilot Air pouze pro sluchadla značky Phonak na platformě Venture.

Phonak DECT - Automaticky přenáší signál do obou sluchadel současně

Phonak DECT - Automaticky přenáší signál do obou sluchadel současně

Phonak DECT je ideální telefon pro použití jak v domácnosti tak v malé kanceláři. Přestože vypadá jako obyčejný telefon, ve skutečnosti je mnohem výkonnější.

Telefonní signál je bezdrátově přenášen do obou sluchadel současně. Účinně snižuje šum prostředí na pozadí a tak zajišťuje bezkonkurenční kvalitu zvuku a porozumění konverzace.

A protože funguje jako běžný telefon, může jej využívat celá rodina.

Zůstaňte v kontaktu se svými přáteli!

Audiodum.cz

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info