CZ SK

Phonak Sky V

Nejenom hravé barvy

Nechte děti objevovat svět s důvěrou a sebevědomím

Sluchadla Phonak Sky V pro děti a teenagery

Pro své dítě chcete to nejlepší, stejně tak jako my ve společnosti Phonak. Již více než 40 let se věnujeme pochopení potřeb dětí se ztrátou sluchu, což nám umožnilo vytvořit skutečně inovativní a intuitivní řešení, která splňují specifické potřeby dětského poslechu. 

Protože dítě není malý dospělý.

Klíčové vybavení sluchadla Sky V

Stvořena ke skutečnému výkonuSluchadla Phonak Sky V pro děti a teenagery
Sluchadla Phonak Sky V se zcela automaticky přizpůsobují prostředí, v němž se dítě pohybuje.

Lepší  poslech, více zábavy
Umožněte svému dítěti optimální podmínky poslechu pro správný vývoj řeči a jazyka.

Jednoduchá funkčnost
S novou světelnou kontrolkou budete vždy vědět, kdy je sluchadlo dítěte zapnuté, zda je program Roger aktivní, nebo zda se nevybila baterie.

Lepší porozumění řeči
Sluchadla Phonak Sky V spolu vzájemně komunikují tak, že optimalizují poslech na základě poznávání, učení a interakce dítěte s okolním světem.

Dostatečná odolnost
Sluchadla Phonak Sky V jsou odolná vůči vodě, prachu a potu a tedy nic nestojí v cestě vašemu dítěti, aby si užilo spousty zábavy a legrace.

Atraktivní výběr barev
S bohatým výběrem z 16ti barev a 7 barev háku se pro každé dítě najde perfektní sluchadlo Phonak Sky V.

Komunikujte sebevědomě. Žijte bez omezení. Žijte naplno.

Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.

E-Shop

Roger Pen - Pro použití doma nebo ve škole

Roger Pen - Pro použití doma nebo ve škole

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Jamese Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

E-Shop

Phonak ComPilot - Multifunkční rozhraní s technologií Bluetooth

Phonak ComPilot - Multifunkční rozhraní s technologií Bluetooth

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3, či k televizi - obsažený v sadě Phonak TV Link S.

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.

E-Shop

Objevuj svět s důvěrou a sebevědomím

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info