CZ SK

Phonak Naída V

Výkon, který předčí dosavadní řešení pro těžké ztráty sluchu

Výkon, který vám změní život

Sluchadla Phonak Naída V 

Sluchadla Phonak Naída V představují nejvýkonnější a nejvšestrannější řadu sluchadel na trhu. Sluchadla Naída V jsou určena především pro těžké až hluboké ztráty sluchu. Sluchadla Naída V díky svému výkonu výrazně zvyšují slyšitelnost vysoko položených zvuků, které jsou důležité pro srozumitelnost řeči.

Představte si ohromující zážitek z poslechu, který je současně skrytý ve zmenšené velikosti sluchadla.

Klíčové vybavení sluchadla Naída V

Menší velikost sluchadla pro více uživatelůSluchadla Phonak Naída V
Vyšší výkon sluchadla umožňuje, že postačí menší velikost sluchadla ve srovnání s předchozím modelem.

Slyšitelnost vysoko položených zvuků
Zažijte jemné nuance jednotlivých zvuků a představte si zcela nový poslechový zážitek díky adaptabilní funkci SoundRecover2.

Větší rozsah poslechu
Vyšší výkon sluchadla umožňuje lépe slyšet zvuky, které jsou nedílnou součástí vašeho každodenního života.

O 60% odolnější
Sluchadla Naída V jsou nyní o 60% odolnější než jejich předchozí verze a vodě a prachu odolná.

O 62% lepší srozumitelnost v hluku a na dálku
Kompatibilita s technologií Roger zlepšuje o 62% porozumění řeči v hluku a na větší vzdálenost.

Komunikujte sebevědomě. Žijte bez omezení. Žijte naplno.

Roger Pen - Pro použití doma nebo v práci

Roger Pen - Pro použití doma nebo v práci

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Jamese Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

E-Shop

Roger EasyPen - Jednoduše chytrý bezdrátový mikrofon

Roger EasyPen - Jednoduše chytrý bezdrátový mikrofon

Roger EasyPen je skvělé zařízení pro ty, kdo chtějí maximální jednoduchost, plnou výkonnost technologie Roger a nepotřebují funkci Bluetooth ani manuální ovládání mikrofonu.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Jamese Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní technologii Roger pro prvotřídní výkon pro srozumitelnost řeči v hluku a na dálku je řešením pro obtížné poslechové situace. Roger EasyPen lze používat jako samostatný mikrofon nebo spolu s ostatními zařízeními Roger EasyPen, Roger Pen či Roger Clip-On Mic.

Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.

E-Shop

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info