CZ SK

Sluchadla Phonak Naída S

Sluchadla Phonak Naída S

Lepší poslech. Větší spolehlivost. Neomezená komunikace. 

 

Rozsah pokrytí sluchových ztrát

Sluchadla Naída S pokryjí středně těžké až hluboké sluchové ztráty, sluchadla jsou vhodná pro všechny audiometrické konfigurace.

Nejlepší řešení pro dětské uši
Průlomové inovace jako je funkce SoundRecover a voděodolnost byly klíčem k okamžitému úspěchu sluchadla Naída. Sluchadla Naída S vybavená nejnovější technologií opět zvyšují laťku a přináší dětem novou úroveň potěšení z poslechu ve věku, kdy kvalitní poslech je zcela zásadní pro jejich rozvoj.

Sluchadla Naída S jsou vhodná pro děti všech věkových kategorií a jsou k dispozici na třech cenových a výkonnostních úrovních.

Styly a barevná provedení

Větší spolehlivost na esteticky atraktivní design  v 17ti barevných odstínech.

Mini závěsná sluchadla (micro BTE)         Závěsná sluchadla (BTE)

                                                            

Vybavení

Vybraná úroveň vybavení (Standard, Advanced, Premium) určuje, jakými funkčními vlastnostmi  sluchadla Naída S disponují. 

Zahrnuje nové funkční vlastnosti:

 • StereoZoom - bližší zaměření poslechu řeči na jednoho účastníka a redukce okolního hluku
 • auto ZoomControl - umožňuje automatické zaměření směru poslechu v rozsahu 360°. 
 • FlexControl - personalizuje automatický systém tak, aby se poslech přizpůsobil situaci a vytvořil zvuk srozumitelnější a pohodlnější namísto pouhého zesílení nebo změkčení
 • UltraZoom - aktivuje velmi ostré zaměření a zvýraznění řeči přicházející zpředu, zatímco efektivně potlačuje hluk z pozadí

.... a již známé funkce:

 • SoundRecover - rozšiřuje rozsah slyšitelných zvuků, zejména vysokofrekvenčních
 • SoundFlow - automatické plynulé přeladění programů podle poslechové situace
 • WhistleBlock - eliminuje nepříjemné pískání
 • NoiseBlock - omezuje hluk okolního prostředí pro zjasnění řeči
 • QuickSync - bezdrátová synchronizace hlasitosti a programu pro uživatele dvou sluchadel
 • CROS kompatibilní
 • AOV - akusticky optimalizované odvětrávání, omezuje okluzi, digitální výroba

FM komunikace a doplňky

Vyberte si, zda chcete být připojen. S bezdrátovým příslušenstvím značky Phonak si můžete užívat multimediální zábavy a komunikace bez omezení. Sluchadla Phonak snadno připojíte k televizi, telefonu, MP3 přehrávači, GPS nebo počítači.

Níže uvádíme seznam dostupných doplňků a zařízení FM komunikace pro sluchadla Naída S.

Phonak ComPilot
Phonak ComPilot -  chytrý doplněk 3-v-1
Phonak ComPilot je dokonalý společník 3-v-1, který nabízí skutečné pohodlí, svobodu bezdrátové komunikace zajištěnou mluvenými upozorněními. ComPilot poskytuje snadný bezdrátový přístup k televizi, MP3 přehrávači a telefonům, abychom uvedli několik málo příkladů. Zařízení zaručuje stabilní připojení. Vestavěné dálkové ovládání je navrženo pro snadné ovládání výběru vhodného programu a změnu hlasitosti. 

 

 

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S  - ideální sledování televize

Zařízení Phonak TVLink S je řešením pro sledování televize. V kombinaci se zařízením ComPilot nabízí ohromující poslechový zážitek. Extrémně rychlý přenos signálu ve stereo kvalitě z televize do sluchadel nabízí vynikající kvalitu zvuku. Navíc jeho jednoduché nastavení v jednom kroku, kdy se TVLink S a ComPilot spárují, trvá pouhých 60 vteřin!

 

Phonak PilotOnePhonak PilotOne - síla jednoduchosti

Dálkový ovladač Phonak PilotOne se zaměřuje na to podstatné, pokud jde o diskrétní ovládání sluchadel značky Phonak nové generace Spice. Tento exkluzivní dálkový ovladač byl navržen pro maximální účinek a snadnost použití. Jeho jednoduchý mezinárodně oceněný ergonomický design z něj činí z uživatelského hlediska nejpřátelštejší dálkové ovládání vůbec.

 

Phonak myPilot

myPilot

myPilot je dálkové ovládání s barevným LCD displejem. Je to skvělá volba pro pohodlné ovládání sluchadla, včetně informací o stavu. Ovládání může být automatizováno v závislosti na potřebách uživatele sluchadla.

 

 

 

 Dynamická FM komunikace

Díky bezdrátovému komunikačnímu systému FM je komunikace v obtížných poslechových situacích mnohem jednodušší.

Ve stručnosti FM systém se skládá z FM vysílače a jemu přidruženého FM přijímače. Vysílač snímá hlas hovořící osoby a odešle jej pomocí rádiových vln, bezdrátově, přímo na miniaturní FM přijímač, který je připojen ke sluchadlu posluchače.

Více o FM komunikaci  (klikněte prosím na odkaz)

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info