CZ SK

Sluchadla Phonak Dalia

Sluchadla Phonak pro dobrý poslech

Nová úroveň v dostupnosti potěšení z poslechu.

 

Rozsah pokrytí sluchových ztrát

Sluchadla Phonak Dalia pokrývají mírné až těžké sluchovéFitting range sluchadla Phonak Dalia

ztráty ve všech audiometrických konfiguracích. 

 

Styly a barevná provedení

Možnost výběru ze 17ti barevných možností.

Závěsná sluchadla (BTE)

- navržena pro vysoký styl a minimální viditelnost

- velikost standardní nebo micro

Zvukovodová sluchadla (ITE)

- precizně vyrobeno a zakázkově zpracováno

 

Klíčové funkční vybavení  

  • SoundRecover - pro zvětšení rozsahu slyšitelnosti vysokofrekvenčních zvuků
  • UltraZoom Essential - inovovaná technologie směrových mikrofonů
  • WhistleBlock - eliminuje nepříjemné pískání
  • NoiseBlock - omezuje hluk okolního prostředí pro vytažení řeči
  • AOV - akusticky optimalizovaný vent pro zamezení okluze

 

FM komunikace

Zařízení FM komunikace značky Phonak překlene jakoukoliv propast - Pokud jde o srozumitelnost řeči v hluku nebo větší vzdálenost, nic nepřekoná výkonnost dynamického FM systému značky Phonak.  

Integrovaný FM přijímač pro sluchadla

Řešení se skládá z dynamického FM vysílače a FM přijímače, který je diskrétně zakomponován do sluchadla. Rodič, ošetřovatel nebo učitel jednoduše hovoří do mikrofonu FM vysílače a dynamický FM systém přenáší řeč přímo do uší posluchače/uživatele sluchadel, kterému tak neunikne jediné slovo z komunikace. 

 

 

Dynamické FM vysílače značky Phonak

Dynamický FM vysílač značky Phonakinspiro je oceněný dynamický FM vysílač pro použití učitelů jak v běžných školách tak ve školách pro sluchově postižené. Spolu s dodávanými sluchátky s mikrofonem nebo mini mikrofonem iBoom, inspiro nabízí řadu pokrokových funkcí včetně speciálního algoritmu AFMA (Adaptive FM Advantage), který výrazně zlepšuje poměr zvukového signálu k hluku, a možnost používat několik vysílačů inspiro v jedné třídě prostřednictvím sítě MultiTalker společnosti Phonak (MultiTaker Network).

  

Dynamický FM vysílač značky PhonakSmartLink+ je technologicky nejvyspělejší dynamický FM vysílač pro mládež a dospělé, se 3 režimy směrového mikrofonu (SuperZoom, Zoom a Omni), s konektivitou Bluetooth a nástroji dálkového ovládání sluchadel. SmartLink + je nejlepší volba pro ty, kteří nechtějí nic menšího než to nejlepší pro svou komunikaci: při pracovním jednání, kde je všudypřítomný hluk, na větší vzdálenost, doma nebo v zaměstnání, při jízdě autem, v nákupním centru, na mobilu, při rozhovoru tváří v tvář, při sledování televize nebo poslechu hudby. Ve zkratce: SmartLink + je špička ve svém oboru. Podívejte se také na Video.

 

Dynamický FM vysílač značky PhonakZoomLink+ je dynamický univerzální FM vysílač pro mládež a dospělé, se 3 režimy směrového mikrofonu, audiovstupem a technologií SoftLanding. ZoomLink + je produkt pro ty, kteří vědí, co chtějí: lepší poslech a porozumění řeči při pracovním jednání, kdy je hluk, na větší vzdálenost, doma i v zaměstnání, při jízdě autem, v nákupním centru, nebo při sledování televize či poslechu hudby.

 

Dynamický FM vysílač značky PhonakEasyLink+ je jednoduchý dynamický FM vysílač pro mládež a dospělé vybavený jedním režimem směrového mikrofonu (nastaví odborný lékař), audio vstupem a technologií SoftLanding. Umožňuje snadněji porozumět konverzaci. EasyLink + je nejjednodušší dynamický FM vysílač k pochopení a užívání, který ovládáte pouze jedním tlačítkem. Jediným stisknutím pro zapnutí/vypnutí a nastavením hladiny mikrofonu, EasyLink + nabízí výhodu křišťálově čistého výkonu dynamické FM komunikace. Navíc integrovaná ochranná technologie SofLanding zajišťuje možnost zapojení do TV, PC nebo jiného zvukového zařízení pro efektivní bezdrátový poslech a funkci rychlého nabíjení akumulátoru.

Roger Select

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info