CZ SK

Sluchadla Phonak CROS

Sluchadla Phonak pro dobrý sluch

 Známý princip v revolučním provedení.

Objevte nejlepší poslechové řešení na světě pro jednostrannou sluchovou ztrátu.

 

Systém Phonak CROS je poslechové řešení pro jednostrannou ztrátu sluchu, které kompenzuje stínový efekt hlavy a zdroj pro poslech zvuků, jež pocházejí z nepodporované, neslyšící, strany. Řešení Phonak CROS je umístěno na nepodporovaném uchu a přenáší zvuky do sluchadla Phonak na druhém, slyšícím, uchu. Zvuk je přenášen bezdrátově a lze jej slyšet jasně a přímo slyšícím uchem.

Rozsah pokrytí sluchových ztrát

Fitting range sluchadla Phonak CROS

Sluchadla Phonak CROS pokrývají normální až hlubokou ztrátu sluchu lépe slyšícího ucha.

  

 

 

 

CROSPhonak CROS

Pokud Vaše lepší ucho nemá sluchovou ztrátu a slyší normálně

Vysílač, který je umístěn na nebo do hůře slyšícího ucha, detekuje zvuk a přenáší jej bezdrátově do normálně nebo lépe slyšícího ucha. Schopnost poslechu v normálně nebo lépe slyšícím uchu zůstává zcela přirozená a nedotčena.

 

 

biCROSPhonak BiCROS

Pokud máte sluchovou ztrátu ve Vašem lépe slyšícím uchu

Vysílač, který je umístěn na nebo uvnitř hůře slyšícího ucha, detekuje zvuk a přenáší jej bezdrátově do lépe slyšícího ucha. Současně však přijímací sluchadlo slouží jako zesilovač, který zlepšuje poslech tohoto ucha.

 

 

Klíčové funkční vybavení:

  • Voděodolnost u modelu Phonak CROS H2O
  • Real Ear Sound - simulace přirozeného poslechu
  • SoundFlow - automatický kontinuální přechod mezi programy
  • Signály upozornění - pro plnou důvěru při nenadálých situacích
  • QuickSync - synchronizace jedním dotykem 

Styly a barevná provedení

Phonak CROS je nejmenší bezdrátový CROS systém. Jeho oceněný design je k dispozici v závěsném nebo diskrétním zvukovodovém provedení. Chcete zářivý? Decentní? Vysílače Phonak CROS je možné vybírat z mnoha různých barev.

 

Doplňky bezdrátové komunikace (AccessLine)

Ke snadnému ovládání hlasitosti nebo změny programu systému CROS a BiCROS, případně připojení se a poslechu dalších audio zařízení můžete využít následující doplňky:

ComPilot  

Phonak ComPilot - připojení se k bezdrátovému světu moderní komunikace

Jak rostou, děti stále častěji používají telefony, počítače, MP3 přehrávače a herní konzole. ComPilot je ideálním komunikačním rozhraním na bázi Bluetooth, které umožní vašemu dítěti všechna tato zařízení snadno bezdrátově používat.

 

 

 

TVLink S

Phonak TVLink S - sledování televize ve StereoSound
Děti milují televizi a právě TVLink S v kombinaci se zařízením ComPilot jim nabízí výjimečný zážitek z poslechu. Phonak TVLink S snadno připojí přes Bluetooth sluchadla vašeho dítěte k televizoru, navíc ve zvukové kvalitě StereoSound.

 

 

 

PilotOne 

Phonak PilotOne - se zaměřuje na to podstatné, pokud jde o diskrétní ovládání sluchadel značky Phonak nové generace Spice. Tento exkluzivní dálkový ovladač byl navržen pro maximální účinek a snadnost použití. Síla jednoduchosti a ergonomický design vytváří z uživatelského hlediska velmi příjemný nástroj dálkového ovládání sluchadel.

 

 

myPilot 

myPilot

myPilot je dálkové ovládání s barevným LCD displejem. Je to skvělá volba pro pohodlné ovládání sluchadla, včetně informací o stavu. Ovládání může být automatizováno v závislosti na potřebách uživatele sluchadla.

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info