CZ SK

Phonak Virto Q

 Sluchadla Phonak Virto Q

Diskrétní pro sebevědomé zkoumání bohatosti zvuků, které nás běžně obklopují.

Sluchadla Phonak Virto Q byla navržena podle vašich potřeb - od malých po neviditelná.

Sluchadlo Phonak Virto Q nano je nejmenší zakázkové sluchadlo na světě, které vám svou skutečnou neviditelností dodá plnou sebedůvěru. Tato sluchadla se spoustou unikátních funkcí pro mimořádný poslechový zážitek nabízejí nejvyšší komfort i diskrétnost. Jeho bezdrátové ovládací zařízení MiniControl umožňuje snadné a diskrétní ovládání hlasitosti nebo výběr poslechového programu.

Rozsah pokrytí sluchových ztrátSluchadla Phonak Virto Q Fitting range

Sluchadla Phonak Virto Q pokryjí mírné až hluboké ztráty sluchu.

 

 

 

 

 

  

Vybavení

Sluchadla Phonak nabízí celou řadu nových vysoce výkonných řešení pro co nejpříjemnější potěšení z poslechu kdykoliv a kdekoliv. Jednotlivé modely mají různá funkční vybavení: vyberte si řešení, které vyhovuje nejlépe vašim poslechovým potřebám.

Přehled funkcí sluchadel 

Připojte se a komunikujte!

Dnešní interaktivní svět mobilních telefonů, počítačů, televizí, herních konzolí a mp3 přehrávačů může pro uživatele sluchadel představovat problém. Avšak sluchadla Phonak Virto Q můžete připojit ke všem zmíněným zařízením moderní komunikace, případně diskrétně dálkově ovládat! Doplňková zařízení nejnovějšího portfolia bezdrátové komunikace značky Phonak vás propojí a zajistí lepší srozumitelnost zejména v poslechově nejnáročnějších situacích.

Phonak DECT CP1

Phonak DECT CP1

Tento bezdrátový telefon, speciálně vyvinutý pro uživatele sluchadel, vypadá jako obyčejný telefon, ale ve skutečnosti je mnohem výkonnější, když zajišťuje přenos zvuku do obou uší současně, snižuje šum prostředí v pozadí a maximalizuje porozumění konverzace.

Telefon disponuje i tzv. "zesilujícím" režimem pro případ, že uživatel nemá sluchadla. Díky bezdrátovému přenosu může uživatel držet telefon běžným způsobem.

A protože funguje jako běžný telefon, může jej používat celá rodina :-)E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3 apod. 

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.E-Shop

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S

Sledování televize ještě nebylo nikdy tak dokonalé!

Představujeme nové bezdrátové zařízení Phonak TVLink S - ideální způsob pro sledování televize. Se zařízením Phonak TVLink je velmi snadné připojit sluchadla k televizoru prostřednictvím technologie Bluetooth. Unikátní StereoSound zaručuje dokonalý zážitek z poslechu.

Klíčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá instalace v jednom kroku za 60 sekund
  • Dosah přenosu až 30 m umožňuje volný pohyb bez přímé viditelnosti televize
  • Snadné ovládání hlasitosti prostřednictvím základny modulu Phonak TVLink S
  • StereoSound vytváří bezdrátovým vedením tečku za poslechem v kvalitě "mono" jako reliktu minulosti
  • Přenos TV do sluchadel v mžiku oka: neuvěřitelně krátké nezaznamenatelné zpoždění při přenosu signálu zajišťuje příjemný poslech i pro sluchadla s otevřenou koncovkou
  • Základna modulu TVLink S slouží jako nabíjecí zařízení pro komunikační rozhraní ComPilot (pojme až dvě zařízení ComPilot)

pozn. Phonak TVLink S pouze pro sluchadla značky Phonak.E-Shop

Phonak PilotOne

Phonak PilotOne

Jednoduché uživatelsky přívětivé dálkové ovládání, které umožňuje diskrétně ovládat nastavení hlasitosti a výběr programu.

E-Shop

Phonak Mini-Control Virto Q nano

Phonak Mini-Control Virto Q nano

Malé elegantní dálkové ovládání může být použito jako ovladač hlasitosti nebo jako přepínač programů. Nastavení ovládání hlasitosti umožňuje pohodlnou změnu zesilování nebo zeslabování. Pouze pro Phonak Virto Q v provedení nano.

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info