CZ SK

Phonak Sky Q

Sluchadla Phonak Sky Q

Nejmodernější technologie sluchadel pro děti všech věkových kategorií.

  • Vodě, potu a prachu odolnost, na kterou se mohou děti i jejich rodiče spolehnout
  • Zabezpečený kryt přihrádky baterie, velikost háku sluchadla a přijímače určené speciálně pro dětské uši
  • Atraktivní barevné řešení Mix & Match, které si děti zamilují

Vybavení sluchadla

Sluchadla Phonak Sky Q jsou vybavena špičkovou technologií, která umožní dítěti slyšet více pro zajištění optimálního vývoje jeho řečových a jazykových schopností. 

  • SoundRecover - pro zvětšení rozsahu slyšitelnosti vysokofrekvenčních zvuků
  • DuoPhone - zajišťuje mimořádně vysokou kvalitu zvuku pro telefonování při používání dvou sluchadel, dítě tak může optimálně komunikovat po telefonu.
  • Speech in Wind - pomáhá rozumět v situacích, kdy hluk větru narušuje vnímání a prozumění řeči a celkový komfort poslechu
  • auto StereoZoom - aktivuje se automaticky, kdy extrahuje jediný hlas z hlučného davu, na který se dítě soustředí

Další funkční vybavení sluchadla najdete v Přehledu funkcí.

Připojte se a komunikujte!

Dnešní interaktivní svět mobilních telefonů, počítačů, televizí, herních konzolí a mp3 přehrávačů může pro uživatele sluchadel představovat problém. Avšak sluchadla Phonak Sky Q můžete připojit ke všem zmíněným zařízením moderní komunikace! Doplňková zařízení nejnovějšího portfolia bezdrátové komunikace značky Phonak vás propojí a zajistí lepší srozumitelnost zejména v poslechově nejnáročnějších situacích.

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní převratné technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3 apod. 

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.E-Shop

Phonak DECT CP1

Phonak DECT CP1

Tento bezdrátový telefon, speciálně vyvinutý pro uživatele sluchadel, vypadá jako obyčejný telefon, ale ve skutečnosti je mnohem výkonnější, když zajišťuje přenos zvuku do obou uší současně, snižuje šum prostředí v pozadí a maximalizuje porozumění konverzace.

Telefon disponuje i tzv. "zesilujícím" režimem pro případ, že uživatel nemá sluchadla. Díky bezdrátovému přenosu může uživatel držet telefon běžným způsobem.

A protože funguje jako běžný telefon, může jej používat celá rodina :-)E-Shop

Sluchadla Phonak Audéo Marvel

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info