CZ SK

Phonak Naída Q

 Sluchadla Phonak Naída Q

Síla, která vám změní život.

Sluchadla Phonak Naída Q jsou nejvšestrannější a nejvýkonnější sluchadla na trhu. Vynikající technologie sluchadla Phonak Naída Q nabízí celou řadu unikátních funkcí, jejichž cílem je obohatit váš zážitek z poslechu každý den.

  • Vysoce výkonná sluchadla založená na binaurální VoiceStream Technology™
  • Použití výkonné tenké hadičky zlepšuje vizuální dojem
  • Vodě a prachu odolná

Styly a barvy

Sluchadla Phonak Naída Q Family

Sluchadla Phonak Naída Q jsou určena pro těžké až hluboké ztráty sluchu. Vhodná také pro děti s těžkou ztrátou sluchu, neboť jejich unikátní funkční vlastnosti optimálně podporují kvalitu poslechu, řeči a vývoj dětí.

Sluchadla Phonak Naída Q jsou k dispozici v celé řadě stylů, včetně modelu s přijímačem ve zvukovodu (RIC, Receiver-In-Canal). Všechny modely jsou vodě a prachu odolné.

Univerzální paleta barev v tělových a vlasových odstínech zvyšuje diskrétnost (9 barev k výběru). Z módních a veselých barev (5 barev) si jistě vybare každý.   

Vybavení

Sluchadla Phonak Naída Q vám pomůže slyšet a rozumět i v těch nejnáročnějších poslechových prostředích, současně však za všech okolností poskytuje komfort poslechu. 

Přehled funkcí sluchadel

Připojte se a komunikujte!

Dnešní interaktivní svět mobilních telefonů, počítačů, televizí, herních konzolí a mp3 přehrávačů může pro uživatele sluchadel představovat problém. Avšak sluchadla Phonak Naída Q můžete připojit ke všem zmíněným zařízením moderní komunikace, včetně využití nejmodernější technologie Roger! Doplňková zařízení nejnovějšího portfolia bezdrátové komunikace značky Phonak vás propojí a zajistí lepší srozumitelnost zejména v poslechově nejnáročnějších situacích.

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní převratné technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.E-Shop

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.E-Shop

Phonak DECT CP1

Phonak DECT CP1

Tento bezdrátový telefon, speciálně vyvinutý pro uživatele sluchadel, vypadá jako obyčejný telefon, ale ve skutečnosti je mnohem výkonnější, když zajišťuje přenos zvuku do obou uší současně, snižuje šum prostředí v pozadí a maximalizuje porozumění konverzace.

Telefon disponuje i tzv. "zesilujícím" režimem pro případ, že uživatel nemá sluchadla. Díky bezdrátovému přenosu může uživatel držet telefon běžným způsobem.

A protože funguje jako běžný telefon, může jej používat celá rodina :-)E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3 apod. 

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.E-Shop

Phonak RemoteMic

Phonak RemoteMic

RemoteMic je rychlý a jednoduchý způsob, jak zlepšit srozumitelnost komunikace tváří v tvář v obtížných poslechových situacích a na větší vzdálenost.

RemoteMic se připevní na oblečení hovořící osoby a jeho hlas posílá bezdrátově přímo do sluchadel přes zařízení ComPilot. 

Nastavená hlasitost sluchadel se automaticky sníží po dobu příjímání signálu ze zařízení RemoteMic.E-Shop

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S

Sledování televize ještě nebylo nikdy tak dokonalé!

Představujeme nové bezdrátové zařízení Phonak TVLink S - ideální způsob pro sledování televize. Se zařízením Phonak TVLink je velmi snadné připojit sluchadla k televizoru prostřednictvím technologie Bluetooth. Unikátní StereoSound zaručuje dokonalý zážitek z poslechu.

Klíčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá instalace v jednom kroku za 60 sekund
  • Dosah přenosu až 30 m umožňuje volný pohyb bez přímé viditelnosti televize
  • Snadné ovládání hlasitosti prostřednictvím základny modulu Phonak TVLink S
  • StereoSound vytváří bezdrátovým vedením tečku za poslechem v kvalitě "mono" jako reliktu minulosti
  • Přenos TV do sluchadel v mžiku oka: neuvěřitelně krátké nezaznamenatelné zpoždění při přenosu signálu zajišťuje příjemný poslech i pro sluchadla s otevřenou koncovkou
  • Základna modulu TVLink S slouží jako nabíjecí zařízení pro komunikační rozhraní ComPilot (pojme až dvě zařízení ComPilot)

pozn. Phonak TVLink S pouze pro sluchadla značky Phonak.E-Shop

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info