CZ SK

Phonak Bolero Q

Sluchadla Phonak Bolero Q 

Zachytí hlasy, ať jdete kamkoliv a děláte cokoliv

S hrdostí představujeme nová sluchadla Phonak Bolero Q. Tato nejmodernější sluchadla byla vyvinuta tak, aby vyhovovala vašemu individuálnímu životnímu stylu a poslechovým potřebám.

Sluchadla Phonak Bolero Q jsou k dostání v řadě diskrétních závěsných stylů, včetně modelu odolného vůči vodě a prachu pro vaši sebedůvěru a aktivní život. Z různých tělových, módních a veselých barev v 15ti odstínech si jistě vyberete to, co vyhovuje vašemu stylu.

Fitting range sluchadla Phonak Bolero Q

Rozsah pokrytí sluchových ztrát

Sluchadla Phonak Bolero Q pokryjí mírné až hluboké ztráty sluchu.

 Bolero Q 

Vybavení

Sluchadla Phonak nabízí celou řadu nových vysoce výkonných řešení pro co nejpříjemnější potěšení z poslechu kdykoliv a kdekoliv. Jednotlivé modely mají různá funkční vybavení: vyberte si řešení, které vyhovuje nejlépe vašim poslechovým potřebám.

Přehled funkcí sluchadel

Připojte se a komunikujte!

Dnešní interaktivní svět mobilních telefonů, počítačů, televizí, herních konzolí a mp3 přehrávačů může pro uživatele sluchadel představovat problém. Avšak sluchadla Phonak Bolero Q můžete připojit ke všem zmíněným zařízením moderní komunikace, včetně využití nejmodernější technologie Roger! Doplňková zařízení nejnovějšího portfolia bezdrátové komunikace značky Phonak vás propojí a zajistí lepší srozumitelnost zejména v poslechově nejnáročnějších situacích.

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní převratné technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.E-Shop

Phonak DECT CP1

Phonak DECT CP1

Tento bezdrátový telefon, speciálně vyvinutý pro uživatele sluchadel, vypadá jako obyčejný telefon, ale ve skutečnosti je mnohem výkonnější, když zajišťuje přenos zvuku do obou uší současně, snižuje šum prostředí v pozadí a maximalizuje porozumění konverzace.

Telefon disponuje i tzv. "zesilujícím" režimem pro případ, že uživatel nemá sluchadla. Díky bezdrátovému přenosu může uživatel držet telefon běžným způsobem.

A protože funguje jako běžný telefon, může jej používat celá rodina :-)E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3 apod. 

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.E-Shop

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S

Sledování televize ještě nebylo nikdy tak dokonalé!

Představujeme nové bezdrátové zařízení Phonak TVLink S - ideální způsob pro sledování televize. Se zařízením Phonak TVLink je velmi snadné připojit sluchadla k televizoru prostřednictvím technologie Bluetooth. Unikátní StereoSound zaručuje dokonalý zážitek z poslechu.

Klíčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá instalace v jednom kroku za 60 sekund
  • Dosah přenosu až 30 m umožňuje volný pohyb bez přímé viditelnosti televize
  • Snadné ovládání hlasitosti prostřednictvím základny modulu Phonak TVLink S
  • StereoSound vytváří bezdrátovým vedením tečku za poslechem v kvalitě "mono" jako reliktu minulosti
  • Přenos TV do sluchadel v mžiku oka: neuvěřitelně krátké nezaznamenatelné zpoždění při přenosu signálu zajišťuje příjemný poslech i pro sluchadla s otevřenou koncovkou
  • Základna modulu TVLink S slouží jako nabíjecí zařízení pro komunikační rozhraní ComPilot (pojme až dvě zařízení ComPilot)

pozn. Phonak TVLink S pouze pro sluchadla značky Phonak.E-Shop

Sluchadla Phonak Audéo Marvel

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info