CZ SK

Phonak Audéo Q

Sluchadla Phonak Audéo Q 

Malá velikost. Ohromující výkon.

Ať jdete kamkoliv, ať děláte cokoliv, očekáváte, že budete dobře slyšet a rozumět. Sluchadla Phonak Audéo Q díky exkluzivní technologii nabízejí optimální podporu pro nejnáročnější poslechové situace, skvělou kvalitu zvuku a diskrétní, moderní design.

  • Tak malé, že se za uchem prakticky ztrácí
  • Výběr ze tří stylů, které nabízí výjimečnou kombinaci velikosti a výkonu 
  • Řešení pro maskování tinnitu

Styly a barvy

Univerzální paleta barev v tělových a vlasových odstínech zvyšuje diskrétnost (9 barev k výběru). Z módních a veselých barev (5 barev) si jistě vybare každý. Sluchadla Phonak Audéo Q Family

Vybavení

Sluchadla Phonak Audéo Q pokrývají široký rozsah sluchové ztráty a mohou být přizpůsobována vašim potřebám v průběhu času. Všechny modely jsou vybaveny řešením maskování tinnitu.

Přehled funkcí sluchadel

Připojte se a komunikujte!

Dnešní interaktivní svět mobilních telefonů, počítačů, televizí, herních konzolí a mp3 přehrávačů může pro uživatele sluchadel představovat problém. Avšak sluchadla Phonak Audéo Q můžete připojit ke všem zmíněným zařízením moderní komunikace, případně diskrétně dálkově ovládat! Doplňková zařízení nejnovějšího portfolia bezdrátové komunikace značky Phonak vás propojí a zajistí lepší srozumitelnost zejména v poslechově nejnáročnějších situacích.

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.E-Shop

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.E-Shop

Phonak RemoteMic

Phonak RemoteMic

RemoteMic je rychlý a jednoduchý způsob, jak zlepšit srozumitelnost komunikace tváří v tvář v obtížných poslechových situacích a na větší vzdálenost.

RemoteMic se připevní na oblečení hovořící osoby a jeho hlas posílá bezdrátově přímo do sluchadel přes zařízení ComPilot. 

Nastavená hlasitost sluchadel se automaticky sníží po dobu příjímání signálu ze zařízení RemoteMic.E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3, či k televizi - obsažený v sadě Phonak TV Link S.

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.E-Shop

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S

Sledování televize ještě nebylo nikdy tak dokonalé!

Představujeme nové bezdrátové zařízení Phonak TVLink S - ideální způsob pro sledování televize. Se zařízením Phonak TVLink je velmi snadné připojit sluchadla k televizoru prostřednictvím technologie Bluetooth. Unikátní StereoSound zaručuje dokonalý zážitek z poslechu.

Klíčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá instalace v jednom kroku za 60 sekund
  • Dosah přenosu až 30 m umožňuje volný pohyb bez přímé viditelnosti televize
  • Snadné ovládání hlasitosti prostřednictvím základny modulu Phonak TVLink S
  • StereoSound vytváří bezdrátovým vedením tečku za poslechem v kvalitě "mono" jako reliktu minulosti
  • Přenos TV do sluchadel v mžiku oka: neuvěřitelně krátké nezaznamenatelné zpoždění při přenosu signálu zajišťuje příjemný poslech i pro sluchadla s otevřenou koncovkou
  • Základna modulu TVLink S slouží jako nabíjecí zařízení pro komunikační rozhraní ComPilot (pojme až dvě zařízení ComPilot)

pozn. Phonak TVLink S pouze pro sluchadla značky Phonak.E-Shop

Phonak PilotOne

Phonak PilotOne

Jednoduché uživatelsky přívětivé dálkové ovládání, které umožňuje diskrétně ovládat nastavení hlasitosti a výběr programu.

E-Shop

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info