CZ SK

Sluchadla OK! / OK! Plus

  Sluchadla Phonak pro dobrý sluch

Lépe slyšet je tak snadné!

Sluchadla OK! a OK! Plus jsou modely v základním segmentu sluchadel. Jejich unikát spočívá v inovativním způsobu programování, tzv. AudioSet ™, který zaručuje skvělý výkon poslechu a umožňuje zcela jednoduché nastavení - bez počítače! Odolné komponenty se zárukou světově proslulé švýcarský kvality zajišťují stabilní dlouhodobou životnost sluchadel - a to i za náročných podmínek!

Sluchadla OK! /OK! Plus umožňují rovněž  používání zařízení FM komunikace a dalších kompatibilních příslušenství.

AudioSet ™

AudioSet ™ představuje unikátní způsob, jak naprogramovat digitální sluchadla OK! a OK! Plus bez nutnosti používat počítač.

AudioSet ™ nabízí čtyři různá nastavení. Každé nastavení reprezentuje určité spektrum typické křivky audiogramu. Každé ze tří nastavení obsahuje čtyři různé křivky audiogramu, čímž násobíme rozsah možností na 12 různých nastavení! Tato standardizovaná nastavení byla vytvořena pomocí statistických metod: společnost Phonak analyzovala 15 000 audiogramů a na jejich základě určila dvanáct nejčastějších křivek audiogramů, které reprezentují 80 - 90% rozsahu ztráty sluchu. 

V kombinaci se širokou škálou volitelné úrovně hlasitosti, téměř každý stupeň nedoslýchavosti může být vybaven jedním ze čtyř nastavení AudioSetu ™.

Každé nastavení AudioSetu ™ je výsledkem kombinace zlepšení rozsahu poslechu, komprese zvuku a prokázaných výsledků technologie Phonak pro efektivní zpětnou vazbu a snížení hluku z poslechového prostředí.

Styly

Závěsná sluchadla (BTE) OK!/OK! Plus jsou dostupná v 6ti barevných provedeních.

 

FM komunikace

FM technologie je typ bezdrátového systému, který pomáhá lidem lépe porozumět řeči v obtížných poslechových situacích (např. hluk v restauraci, dopravě, v místnostech se špatnou akustikou, ve škole apod.). Více o výhodách FM komunikace pro uživatele sluchadel naleznete ZDE.

FM přijímače

Závěsná sluchadla OK! Plus mohou být vybavena univerzálním přijímačem (MLxi).

FM vysílače

  • SmartLink+ pro děti i dospělé, technologicky nejvyspělejší FM vysílač svého druhu
  • ZoomLink+ univerzální FM vysílač
  • EasyLink+ jednoduchý FM vysílač

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info