CZ SK

Sluchadla Nios micro

 

 Sluchadla Phonak pro děti a mladistvé

Určeno dětem a teenagerům.

 

Slyšet dnes, slyšet i zítra 

Dlouhodobá angažovanost Phonaku v oblasti péče o děti se ztrátou sluchu společnost inspirovala k vytvoření sluchadla Nios micro: účelové, technologicky nejmodernější a atraktivní řešení pro děti s mírnou až středně těžkou ztrátou sluchu. Unikátní přednosti sluchadla Nios micro poskytují dětem se ztrátou sluchu neocenitelnou pomoc na cestě k dosažení jejich plného potenciálu

Lepší poslech

Nios micro je vybaven funkcí SoundRecover a umožňuje snadný přístup ke všem relevantním zvukovým podnětům tak, aby mohl zajistit co nejlepší poslech a srozumitelnost potřebnou pro rozvoj řeči a jazyka od prvního dne.

Neomezená konektivita

Komunikace je pro děti velmi důležitá a vyrůstající dítě může se sluchadly Nios micro plně využívat jeho unikátní schopnosti propojení se všemi prostředky bezdrátové komunikace. Zařízení dynamické FM komunikace a bezdrátová propojitelnost ve všech oblastech je nezbytná pro jejich současný i budoucí život. 

Plná důvěra

Bezpečnost, spolehlivost a důvěra jsou zásadními potřebami všech dětí.  Ať už doma, na hřišti, ve škole, při sportovních aktivitách nebo společenských setkáních, kvalita poslechu by měla být vždy na nejvyšší možné úrovni, která dítěti umožní optimální rozvoj při vzdělávání a přípravě na budoucí povolání. 

Vyzkoušejte Nios micro a nechte vaše dítě posoudit rozdíl.

Nios micro je součástí portfolia Junior od společnosti Phonak, která představuje nejkomplexnější a technologicky vyspělou řadu sluchadel pro děti a mladistvé pokrývající všechny stupně ztráty sluchu a věkové rozmezí.

Vybavení

 • SoundRecover
 • SoundFlow
 • WhistleBlock Technology

Styly

Speciálně konstruované sluchadlo pro děti Nios micro je vybaveno pevnou přihrádkou baterie a standartním háčkem pro zavěšení na ucho, mini háčkem nebo mikrotrubičkou. Vyrábí se ve 13ti barevných odstínech.Sluchadla Phonak pro děti a mladistvé

Doplňky

 • iView - ukazatel stavu
 • iCom - komunikační rozhraní
 • myPilot - příkazové centrum
 • WatchPilot2, KeyPilot2 - dálková ovládání

 

Dynamická FM komunikace - zavedení nového standardu v řešení FM komunikace pro děti

Pokud se jedná o schopnost porozumění řeči v hluku nebo z dálky, nic neporazí výkon FM komunikačního systému. Dynamická FM komunikace představuje celosvětový standard v oboru technologie. Je založena na novém čipu, nových algoritmech, softwaru a nové mechanice a je základem pro výběr FM vysílače a přijímače.

Dynamická FM komunikace:

 • poskytuje dětem výjimečně čistý zvuk a tím umožňuje lepší poslech 
 • zlepšuje vývoj jejich řečových a vyjadřovacích schopností
 • umožňuje nejlepší možný poslech na velké vzdálenosti, v hlučném a rezonujícím prostředí
 • zajišťuje výjimečný výkon poslechu jak doma, tak v mateřských školkách nebo školní třídě až po vysoké školy

"Poslech v hlučném prostředí představuje pro děti se ztrátou sluchu největší problém. Zdokonalení srozumitelnosti řeči v hlučném prostředí za pomoci dynamické FM komunikace je v současné době nejdokonalejší technologické řešení."

PhD. Jace Wolfe, ředitel Audiology, Hearts for Hearing, a externí profesor na University of Oklahoma/Health Sciences Centre

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info