CZ SK

Sluchadla Milo / Milo Plus

Sluchadla Phonak pro dobrý sluch 

 Kvalita a spolehlivost za dostupnou cenu.

Modely Milo a Milo Plus jsou digitální sluchadla dostupná pro každého. Nyní si můžete užívat výhod základních prvků technologie CORE, aniž byste překročili svůj plánovaný rozpočet.

Rozsah pokrytí sluchových ztrát 

Sluchadla Milo a Milo Plus jsou vhodná pro všechny stupně nedoslýchavosti a jsou vybavena funkcemi jako WhistleBlock Technology (blokování pískání), NoiseBlock Processing

(potlačení hluku prostředí), Feedback Manager (výkonné omezení zpětné akustické vazby), nebo AOV (akusticky optimalizovaný venting).

 

 

 

 

 

Styly

Sluchadla Phonak pro dobrý sluchMilo: klasická závěsná sluchadla ve standartní velikosti nebo v provedení micro (BTE).

Milo Plus: nabízí ucelenou řadu modelů od nitroušních a zvukovodových sluchadel zhotovených na míru (CIC, ITE) přes klasická závěsná sluchadla (BTE) ve standartní velikosti nebo v provedení micro. 

 

FM komunikace

FM technologie je typ bezdrátového systému, který pomáhá lidem lépe porozumět řeči v obtížných poslechových situacích (např. hluk v restauraci, dopravě, v místnostech se špatnou akustikou, ve škole apod.). Více o výhodách FM komunikace pro uživatele sluchadel naleznete ZDE.

FM přijímače

Závěsná sluchadla Milo a Milo Plus (standartní a micro modely)  mohou být vybaveny miniaturním designově integrovaným přijímačem.

FM vysílače

  • SmartLink+ pro děti i dospělé, technologicky nejvyspělejší FM vysílač svého druhu
  • ZoomLink+ univerzální FM vysílač
  • EasyLink+ jednoduchý FM vysílač

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info