CZ SK

FM vysílače

Objevte dynamické FM vysílače - nový celosvětový standard pro FM komunikaci!

Dynamické bezdrátové FM vysílače se zabudovaným mikrofonem nabízejí dospělým, dětem a učitelům bezkonkurenční kvalitu zvuku a funkcí v daném oboru.

Dynamické FM vysílače značky Phonak jsou uzpůsobeny pro všechny druhy poslechového prostředí - od domova nebo školní třídy po restauraci, otevřené venkovní prostředí nebo interiér auta. 

Dynamické FM vysílače jsou postaveny na nejvyspělejší FM technologii, jsou uživatelsky jednoduché a zpětně plně kompatibilní s tradičními FM systémy.

inspiro

inspiro

inspiro je oceněný dynamický FM vysílač pro použití učitelů jak v běžných školách tak ve školách pro sluchově postižené. Spolu s dodávanými sluchátky s mikrofonem nebo mini mikrofonem iBoom, inspiro nabízí řadu pokrokových funkcí včetně speciálního algoritmu AFMA (Adaptive FM Advantage), který výrazně zlepšuje poměr zvukového signálu k hluku, a možnost používat několik vysílačů inspiro v jedné třídě prostřednictvím sítě MultiTalker společnosti Phonak (MultiTaker Network).

DynaMic

DynaMic

Dynamický FM mikrofon pro vysílač inspiro rozprostírá dynamickou FM technologii na dosah ruky každého studenta a zajišťuje, že žádné dítě nebude z diskuze vynecháno. Dynamická FM technologie změnila tvář bezdrátové komunikace poslechu ve školách. inspiro a MultiTalker Network (MTN) umožnili uživatelům lépe slyšet, identifikovat a rozumět řeči až 10 učitelů najednou. Mikrofon DynaMic nyní umožňuje studentům zapojit se do rozhovoru. DynaMic rozšiřuje funkčnost inspira a MTN tím, že umožňuje uživatelům FM komunikace slyšet a rozumět jakémukoliv řečníkovi, kterého snímá mikrofon. Zjednodušeně řečeno, všichni ve třídě mohou být posloucháni všemi bez výjimky.

SmartLink+

SmartLink+

Vyspělý dynamický FM vysílač pro mládež a dospělé, se 3 režimy směrového mikrofonu (SuperZoom, Zoom a Omni), s konektivitou Bluetooth a nástroji dálkového ovládání sluchadel. SmartLink + je dynamický FM vysílač, jež si zvolí ti, kteří nechtějí nic menšího než to nejlepší pro svou komunikaci: při pracovním jednání, kde je všudypřítomný hluk, na větší vzdálenost, doma nebo v zaměstnáníi, při jízdě autem, v nákupním centru, na mobilu, při rozhovoru tváří v tvář, při sledování televize nebo poslechu hudby. Ve zkratce: SmartLink + je Rolls-Royce ve svém oboru. Podívejte se také na Video.

ZoomLink+

ZoomLink+

Dynamický univerzální vysílač FM pro mládež a dospělé, se 3 režimy směrového mikrofonu, audiovstupem a technologií SoftLanding. ZoomLink + je produkt pro ty, kteří vědí, co chtějí: lepší poslech a porozumění řeči při pracovním jednání, kdy je hluk, na větší vzdálenost, doma i v zaměstnání, při jízdě autem, v nákupním centru,  nebo při sledování televize či poslechu hudby.

EasyLink+

EasyLink+

Jednoduchý dynamický FM vysílač pro mládež a dospělé vybavený jedním režimem směrového mikrofonu (nastaví odborný lékař), audio vstupem a technologií SoftLanding. Umožňuje snadněji porozumět konverzaci. EasyLink + je nejjednodušší dynamický FM vysílač k pochopení a užívání, který ovládáte pouze jedním tlačítkem. Jediným stisknutím pro zapnutí / vypnutí a nastavením hladiny mikrofonu, EasyLink + nabízí výhodu křišťálově čistého výkonu dynamické FM komunikace. Navíc  integrovaná ochranná technologie SofLanding zajišťuje možnost zapojení do TV, PC nebo jiného zvukového zařízení pro efektivní bezdrátový poslech a funkci rychlého nabíjení akumulátoru.

TX-300V

TX-300V

Širokopásmový FM vysílač, který je ideální pro pokrytí velkých vnitřních prostor, jako jsou sály, posluchány, modlitebny, radnice, kina, divadla, vysoké školy, kongresová centra, sportoviště, nákupní centra, nádraží a další veřejná místa.

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info