CZ SK

FM přijímače

Dynamické a tradiční FM přijímače jsou vyrobeny tak, aby vyhovovali všem uživatelům a sluchadlům.

Společnost Phonak vyrábí vysoce výkonné FM přijímače pro každého uživatele - ať již používáte sluchadla značky Phonak nebo od jiného výrobce. FM přijímače značky Phonak jsou pro všechny

Při současném používání dynamického FM vysílače, jako je SmartLink + nebo inspiro, dynamické FM přijímače značky Phonak nabízejí ve svém oboru technologicky nejvyspělejší zvukový výkon a funkce, zatímco designově integrovaný přijímač uchovává štíhlý tvar a čisté linie sluchadla svému uživateli.

ML16i

ML16i

Miniaturní designově-integrovaný dynamický FM přijímač pro sluchadla Phonak Bolero Q-P a Phonak Bolero Q-SP. Dostupný v 11ti barevných odstínech sladěných s barvou sluchadla.

MLxi

MLxi

Univerzální dynamický FM přijímač. Kompatibilní se závěsnými sluchadly a kochleárními implantáty všech značek.

Připojený ke sluchadlu, přijímač MLxi poskytuje všechny výhody dynamické FM technologie značky Phonak, mezi něž patří:

 

  • Dynamic Speech Extractor - algoritmus, který zlepšuje SNR (Signal-to-Noise Ratio, úroveň rozlišení zvukového signálu od hladiny šumu na pozadí) až o 15 dB a srozumitelnost řeči v hluku o desítky procent.
  • AutoConnect - automaticky nastavuje impedanci sluchadla na vstupu a výstupu zvuku.

MLxi je plně automatizovaný výrobek, uživateli stačí pouze zapnout. Je také plně zabezpečný pro používání dětmi a zpětně kompatibilní.

ML15i

ML15i

Miniaturní designově-integrovaný dynamický FM přijímač pro sluchadla Phonak Bolero Q-M13, Phonak Nios S H2O, Phonak Naída S CRT a závěsné modely M H2O sluchadel Phonak Ambra, Phonak Solana, Phonak Cassia a Phonak Dalia, které používají baterie velikost 13. Dostupný ve 20ti barevných odstínech sladěných s barvou sluchadla.

ML14i

ML14i

ML14i je designově sladěný dynamický FM přijímač. Kompatibilní se zvukovým procesorem kochleárního implantátu Nucleus 5. Zajišťuje lepší srozumitelnost řeči v hluku a na větší vzdálenost. Dostupný v 5ti barevných odstínech sladěných s barvou kochleárního implantátu Nucleus 5.

ML13i

ML13i

Miniaturní designově-integrovaný dynamický FM přijímač pro modely microP a SP hearing sluchadel Phonak Ambra, Phonak Solana, Phonak Cassia a Phonak Dalia. Dostupný ve 13ti barevných odstínech sladěných s barvou sluchadla.

ML12i

ML12i

Designově sladěný dynamický FM přijímač ke všem modelům micro BTE (malá závěsná sluchadla) značky Phonak, která používají baterii velikosti 13.  Dostupný v několika barevných odstínech sladěných s barvou sluchadla.

ML11i

ML11i

Miniaturní designově sladěný dynamický FM přijímač pro sluchadla Naída SuperPower a Milo SuperPower. Dostupný v 9ti barevných odstínech sladěných s barvou sluchadla.

ML10i

ML10i

Miniaturní designově sladěný dynamický FM přijímač pro sluchadla Naída Ultra Power 675. Dostupný v 9ti barevných odstínech sladěných s barvou sluchadla.

ML9i

ML9i

Designově sladěný dynamický FM přijímač kompatibilní se závěsnými modely (BTE) sluchadel ExéliaArt, Exélia, Versáta a Certéna. Dostupný v 11ti barevných odstínech sladěných s barvou sluchadla.

MyLink

MyLink

Malý líbivý univerzální FM přijímač na závěsné šňůrce na krk. Kompatibilní se všemi sluchadly se zabudovaným T-coilem. Vhodný pro začínající uživatele FM komunikace.

iSense Micro

iSense Micro

Módní dynamický FM přijímač ve stylu Bluetooth pro uživatele s normálním poslechem. iSense byl speciálně vyvinut pro uživatele, kteří nenosí sluchadla, avšak mají problém s porozuměním řeči v hlučném prostředí. Dostupný v 6ti barevných odstínech.

iSense Classic

iSense Classic

Módní dynamický FM přijímač ve stylu MP3 pro uživatele s normálním poslechem. iSense byl speciálně vyvinut pro uživatele, kteří nenosí sluchadla, avšak mají problém s porozuměním řeči v hlučném prostředí.

MLxi Baha

MLxi Baha

Tento přijímač nabízí běžnou funkcionalitu MLxi přijímače s dodatečným konektorem pro kochleární implantáty Intenso, Divino a sluchadla Compact Baha.

MicroLink Freedom

MicroLink Freedom

První multifrekvenční FM přijímač na světě, kompatibilní s kochleárním implantátem Nucleus Freedom a všemi vysílači značky Phonak. Dostupný ve 4 barevných odstínech.

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info