CZ SK

Digitální bezdrátová příslušenství

 

 

Zařízení na bázi bezdrátové digitální technologie zcela zásadním způsobem mění možnosti způsobu a kvality komunikace uživatelů sluchadel v jejich běžném životě.

 

Neomezená propojitelnost technologicky vyspělých zařízení umožňuje kompenzovat ztrátu sluchu a současně zajistit užívání běžných komunikačních prostředků jako je telefon, televize, rádio a jiná elektronická zařízení bez omezení.

myPilot

myPilot

Příkazové centrum myPilot je sofistikovaný dálkový ovladač pro pohodlnou kontrolu a ukazatel stavu sluchadla. myPilot umožňuje prostřednictvím jednoho tlačítka ovládat programy nebo nastavení hlasitosti. Intuitivní manipulace a plnobarevný displej činí z příkazového centra myPilot jednoduše ovladatelné zařízení.

iCom

iCom

Komunikační rozhraní iCom představuje naprostou svobodu bezdrátového připojení. Sledování televize, poslech rádia či telefonování vždy představovala pro uživatele sluchadel velkou výzvu. S příchodem komunikačního rozhraní iCom se však celá situace radikálně mění a vy se nyní můžete plně otevřít světu neomezené propojitelnosti s jinými komunikačními prostředky.

 

iCom zajistí snadné bezdrátové stereo připojení vašich sluchadel k moderním komunikačním a zábavným elektronickým zařízením díky zabudované funkci Bluetooth: mobilnímu telefonu, televizi, GPS systému, MP3, nebo umožní komunikaci s multifrekvenčními produkty.

iView

iView

iView, ukazatel stavu, je doplňkové příslušenství vhodné pro rodiče malých dětí a také pro učitele nebo pečovatele seniorů. Pouhým stisknutím tlačítka iView zobrazí na velkém displeji stav baterie sluchadel, aktuální poslechový program a nastavení hlasitosti.

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info